• 021-86073436
  • 021-86073589

ویدئو

به چند دلیل ویدئو مارکتینگ را به شما پینهاد می نماییم: افزایش دوبرابری بازدید های ویدئویی شبکه های اجتماعی و اینکه تاثیر گذاری بر روی مخاطب از طریق ویدئو بسیار ساده تر است . همچنین بسیاری ازکاربران بیشتر تمایل به اشتراک گذاری فیلم دارند تا دیگر اشکال محتوا. این یک ابزار عالی برای کسب و کار ها و حرفه ای ها برای به نمایش گذاشتن چشم انداز، تخصص، محصولات، خدمات، اخبار شرکت و اطلاعیه ها می باشد . با ثبت نام درسامانه می¬توانید آیتم های ویژه در جهت تو لید ویدئو خود را انتخاب نموده و بر این اساس بعد از ثبت سفارش کارشناسان تولید محتوا ویدئویی برآورد هزنیه را درسامانه ثبت می ¬نمایند و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می¬شود.

تولید ویدئو انیمیشن

تیم تولید با توجه به خدمات یا محصولی که کسب و کارارائه میدهند وبراساس نقطه نظر مشترک تیم تولید و کار فرما اقدام به ساخت کارکتر اختصاصی می نماید و با توجه به موضوعات مناسبتی یا آموزشی، محتوایی جذاب پیرامون کاراکتر در قسمت های مختلف تولید میکند که با استراتژی محتوایی تولید شده در قالب انیمیشن های جذاب در مرحله اول کمک به برندینگ نماید.
برای بیشتر آشنا شدن با این نوع ویدئو های انیمیشنی بر روی لینک ویدئودر قسمت انیمیشن های دو بعدی سریالی کلیک نمایید .
برای سفارش انیمیشن کافی است بصورت رایگان درپنل ثبت نام نموده و در قسمت انیمیشن سفارش خود را ثبت نمایید.

تولید ویدئو رئال

منظور از رئال تیزر های ویدئویی می باشد که با توجه به لوکیشن کسب وکار تصویربرداری شده و با تدوین مناسب و گوینده معروف و صدا آشنا کمک می کند تا در فضای مجازی ودیجیتال بهتر دیده شوید.
تیزر های داستانی بر اساس سناریو ارائه شده توسط تیم تولید و تایید نهایی توسط کارفرما برای بهتر معرفی شدن محصول و یا خدمات کسب و کار می باشد .
برای دیدن نمونه های تولید شده رئال بر روی لینک ویدئو قسمت تیزر های رئال معرفی یا داستانی کلیک نمایید.
برای سفارش تیزر رئال کافی است بصورت رایگان درپنل ثبت نام نموده و در قسمت انیمیشن سفارش خود را ثبت نمایید.

تولید ویدئو گیف

gifپسوند سه حرفی و مشخص کننده از سری ویدئوهای گرافیکی ثابت یا متحرک است که در فضای دیجیتال با استقبال روبرو شده است. تیم تولیدما بر اساس نیاز مشتری ویدئوهای گرافیکی و انیمیشنی جذابی را ارائه می دهد که با توجه به حجم پایین و تکرار پشت سر هم ویدئو می توان به عنوان بنر سایت یا برای انتشار در فضای مجازی استفاده کرد.
برای دیدن نمونه های تولید شده گیف بر روی لینک ویدئو قسمت گیف کلیک نمایید.
برای سفارش گیف کافی است بصورت رایگان درپنل ثبت نام نموده و در قسمت گیف سفارش خود را ثبت نمایید

تولید ویدئو آرم استیشن

آرم استیشن یا لوگواستیشن ویدئویی با استفاده از تکنیک دو بعدی یا سه بعدی می باشد که بر اساس لوگو برند شما تولید میشود. که میتوان از آن برای بهتر دیده شدن و برندیگ در فضای مجازی استفاده کرد میتوان درابتدای ویدوئوهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی قرارداد وآنها را انحصاری نمود.
برای دیدن نمونه های تولید شده آرم استیشن بر روی لینک ویدئو قسمت آرم استیشن کلیک نمایید.
برای سفارش آرم استیشن کافی است بصورت رایگان درپنل ثبت نام نموده و در قسمت آرم استیشن سفارش خود را ثبت نمایید.